Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 4 червня 2020 о 16:18, Refreshed 26 червня 2020 о 11:15

Найвищим органом учнівського самоврядування школи є Загальношкільні учнівські збори школи, які мають скликатися не рідше 2-х разів за рік і вирішувати поточні важливі справи шкільного життя. Учнівське самоврядування поєднує законодавчу та виконавчу владу на засадах її поділу. Правління учнівського самоврядування є органом влади школярів,що уособлює в лиці Президента законодачу владу. Члени правління- це прем’єр-міністр та міністри,що керують роботою окремих міністерств,яких у самоврядуванні-6.

1.ПРЕЗИДЕНТ- координатор і адміністратор всієї роботи дитячого колективу школи.

2.МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ- організовує допомогу в разі потреби учням,які мають низькі навчальні досягнення,залучає учнів до участі у роботі гуртків (об’єднань за інтересами,надає допомогу вчителям в організації тематичних вечорів,проводить заходи,направлені на підвищення якості знань учнів (предметні олімпіади,вечори,конкурси,огляди підручників),проводить аналіз (моніторинг )рівня навчальних досягнень учнів школи та тримає на контролі відвідування учнями школи,організовує та проводить дні самоврядування.

3.МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ-керує проведенням культурно-масових справ,організацією шкільних і класних вечорів,свят народного та шкільного календаря, розподіляє між класами та учнями доручення при підготовці цих заходів,організовує веселі перерви та приймає участь у проведенні веселих і цікавих хвилинок на загальношкільну лінійку.

4.МІНІСТЕРСТВО З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ- це штаб швидкого реагування на надзвичайні події шкільного життя. Складовою частиною цього міністерства є штаби «Тимур»(5-8класи),»Помагай»(9-11класи),керує допомогою одиноким літнім людям,ветеранам Великої Вітчизняної та Афганської війн,інвалідам,приймає участь у проведенні різних доброчинних акцій «Допоможи ближньому»,»Милосердя» та інше.

5.МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇ –відповідає за підготовку та проведення тематичних політінформацій,випускає загальношкільну газету «Калейдоскоп шкільних новин» та постійно висвітлює новини шкільного життя в ній, відповідає за поповнення освітньоінформаційного центру школи та відзначення знаменних дат школи та календаря.

6.МІНІСТЕРСТВО СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ- відповідає за проведення різних спортивних акцій,турнірів,спортивних та туристичних змагань і походів школи,району та дружні зустрічі між командами різних сіл.

7.МІНІСТЕРСТВО ЧИСТОТИ ТА ПОРЯДКУ-бере участь у проведенні толок,допомоги радгоспному господарству,проведенні природоохоронних акцій,що направлені на збереження природи рідного краю,організовує чергування класних колективів по школі,слідкує за дотриманням чистоти та порядку всіх учасників навчально-виховного процесу,тримає на контролі збереження шкільного та особистого майна.

БАРВІНКОВА КРАЇНА (1-4 КЛ.)

ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПЕРЛИНКА» (5-8 КЛ.)

КЛУБ СТАРШОКЛАСНИКІВ (8-11 КЛ.)

Comments:
Only authorized users can leave comments.